Sunteks Web Sitemize Hoş Geldiniz

0322 441 11 07
08:00-17:00
08:00-15:30
Bize Ulaşın
Seyhan/ADANA
Sunteks - Firmamız Hakkında
Sunteks Hakkında

SUNTEKS PLASTİK TARİHÇEMİZ;

Sunteks 1990 yılında başladığı yüksek mukavemetli kağıt masura üretimine Türkiye’de Adana, İstanbul Tuzla, Çorlu, Gaziantep'de açtığı 5 farklı lokasyonla devam etmektedir. Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri ‘de bulunan tesisiyle de Suudi Arabistan, Mısır, Suriye, Bahreyn gibi Arap ülkelerinin ihtiyacı olan ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Sunteks sadece tekstil sektöründe kullanılan ürünlerin üretimi ile başladığı bu yolda yıllar içerisinde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda birçok sektöre hizmet verecek alt yapıya sahip, konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

Sunteks 40.000 Ton/Yıl ‘lık üretim kapasite ile sektöründe adından söz ettiren tamamı yerli sermayeli bir kuruluş olmaktan gurur duymaktadır. Bu başarıyı da müşteri odaklı üstün hizmet ve rekabetçi fiyat anlayışına borçludur.

Sunteks tüm yatırımlarını kendi öz kaynakları ile yaparak her türlü kriz ortamında bile büyümeye devam ederken kesintisiz bir işbirliği ile müşterilerine daha uzun yıllar hizmet etmek gayreti içinde olacaktır.

Misyonumuz

Sunteks, yenilikçi ve ekonomik çözümler üreterek müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek kalite standartlarında karşılamak için çalışır. Her bir çalışanımızın katkılarıyla, sürdürülebilir bir büyüme ve gelişme yolunda, kalite yönetim sisteminin prensiplerine bağlı kalarak ürün ve hizmetlerimizi zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz. İş süreçlerimizde mükemmelliği hedeflerken, çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimini desteklemeyi önemsiyoruz. Her seviyedeki ekip üyemizin eğitimi ve katılımıyla, sektördeki yenilikleri takip ederek ve en iyi uygulamaları benimseyerek, kalite yönetim sistemimizin sürekli gelişimine öncülük etmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile etik ve şeffaf bir ilişki içinde, güvenilirlik ve sorumluluk ilkeleri doğrultusunda hareket ederiz.

Vizyonumuz

Sunteks olarak vizyonumuz, sektöründe lider bir marka olarak, 'BENİM ŞİRKETİM' ruhunu benimseyen, toplumun ve çevrenin ihtiyaçlarına duyarlı, yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştiren ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir dinamizmi sürekli olarak devam ettirmektir. Tüm kaynaklarımızı etkin kullanarak, değişime öncülük eden ve takım ruhuyla hareket eden bir kurumsal yapıyı sürdürmeyi hedefleriz.Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle pazarın ihtiyacını en doğru şekilde karşılayarak, sürdürülebilir bir dünya için yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Çevreye olan saygımızı, üretimden dağıtıma tüm iş süreçlerimizde ön planda tutarak, toplumun refahı için katkıda bulunmayı misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Çalışanlarımızın özverisi ve yüksek performansıyla, sektördeki lider konumumuzu pekiştirerek, global pazarda tanınan ve tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemekteyiz.

Kalite

Sunteks, masura üretiminin her aşamasında kaliteye verdiği önemi öne çıkararak, sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirir. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek kalite standartlarında karşılayabilmek için yenilikçi ve ekonomik çözümler geliştirmeye odaklanır. Bu süreçte, her bir çalışanımızın üretimden dağıtıma kadar olan süreçlerdeki katkılarıyla, sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim sağlamayı amaçlarız. Kalite yönetim sisteminin prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalarak, masura üretimimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt ederiz.