Sunteks Web Sitemize Hoş Geldiniz

0322 441 11 07
08:00-17:00
08:00-15:30
Bize Ulaşın
Seyhan/ADANA

SUNTEKS Kalite Politikası

SUNTEKS çalışanları olarak, en önemli sorumluluğumuz müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini tatmin edecek kalitede mamulleri en ekonomik şartlarda üretmek ve zamanında teslim etmektir.

Politikamızın bir gereği olarak KALİTE, üst yönetimden işçilere kadar tüm çalışanlarımız tarafından paylaşılan ortak bir sorumluluktur.

Başarımızın sürekliliği, güvenilirliği tüm birim ve kademelerdeki çalışanların "KALİTE YÖNETİM SİTEM"i gereklerine kesinlikle uyması ve bu sistemi geliştirmesiyle mümkün olacaktır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun kalitedeki mamulü düşük maliyet politikası gözeterek üretmek ve piyasadaki payını ve kalite seviyesini devamlı yükseltmek SUNTEKS firmasının temel kalite politikasıdır.

Ana girdiler ve müşteriye sunulan ürünler için üç temel prensip belilenmiştir.

Kalite, uygun fiyat/maliyet ve zamanında teslim

Bu prensipler bize iç ve dış pazarda daima yeni kapılar açacaktır.

Bu amaçların gerçekleşmesi için, toplam kalite felsefesinin şirketin tüm çaalışanlarınca benimsenmesi ve uygulanması esastır.

Başta insan olmak üzere tüm kaynaklarımızı azami ölcüde doğru kullanmak ve değişimi hedeflerimize paralel olarak uygulamak "BENİM ŞİRKETİM" sloganını benimseyerek yukarıda belirlenen politika ve amaçlar doğrultusunda çalışmalarını takım ruhu ile birleştirmek ve yönlendirmek tüm idari ve teknik fonksiyonların görevidir.